Ogłoszenie


Earth 2140

• Forum polskiej gry Earth 2140
• Pomoc, poradniki, opisy map i jednostek, przewodnik po misjach
• Gra do pobrania za darmo i legalnie
______
THE SIMS 3 ZWIERZAKI JUŻ DO POBRANIA NA CHOMIKU (CHOMIKUJ.PL)


#1 2008-01-06 23:44:50

Przypadkowy gość

http://i1206.photobucket.com/albums/bb448/ts2site/Rangi/Ranga_00.png

Zarejestrowany: 2008-01-06
Posty: 1
Punktów :   

Mam coś ciekawego do napisania,masz problem to przeczytaj!

Witam wszystkich,którzy po przez google czy jakiś inny sposób dostali się na to beznadziejnie prowadzone forum! Otóż The Sims 2 jest to jedna z najtrudniejszych gier do uruchomienia z jaką się dotąd spotkałem ale podziele się ciekawostkami na tym forum.Po pierwsze kto ma Viste to spokojnie odpada z grona grających (ja niestety takową posiadam) jeśli zainstalowaliście gre no to ładnie,połowa sukcesu za Wami o ile przy instalacji nie było problemów o tyle przy uruchomieniu jest katastrofa.Zaraz po zakończeniu procesu instalacji nie da się odpalić gry są na to dwa sposoby:
1- Ściągnąć cracka i wkleić go do miejsca zainstalowanej gry a dokładnie o ile się nie mylę do folderu TSBin i można próbować uruchomić jeśli ten sposób nie działa trza spróbować drugiego!
2- Ściągacie Mini-image a następnie ściągacie Daemon Tools 3.47 (koniecznie tego) i już na wstępie pisze,że nie jest on przeznaczony dla Visty niestety po zasssaniu tego Daemona i instalacji pokaże Wam się w pasku czerwona ikonka,którą klikacie PPM i montujecie wcześniej ściągnięty Mini-image tylko zanim odpalicie grę musicie upewnić się że:w napędzie nie ma płyty z grą,nie macie zainstalowanego cracka(nie może go być wcale),no i że nie macie programów takich jak Alcochol i Cloney.No to teraz możecie ze spokojem cieszyć się rozrywką w grze The Sims 2 a jeśli te wszystkie pomoce,które wam przedstawiłem nie podziałają to macie to co ja czyli DUPE ZBITĄ hehe powodzenia

Offline

 
3 kroki do pobrania gry:

1. Zarejestruj się za darmo na Chomikuj.pl
2. Doładuj swoje konto za grosze SMS'em
3. Wejdź tutaj i do woli pobieraj wszystkie części gry!
SimsCreator

• Forum dla kreatorów The Sims 3
• Fachowe wsparcie i poradniki
• Dodatki oraz modyfikacje
Zareklamuj swoją stronę!

• Zareklamuj swoją stronę lub forum
• Stronę tą odwiedza ponad 500 osób dziennie
• Wystarczy jedynie wymiana bannerami
Oznaczenia postów:
Nowa wiadomość - Nowa wiadomość
Brak nowych wiadomości - Brak nowych wiadomości

Wątek przyklejony - Wątek przyklejony
Wątek zamknięty - Wątek zamknięty

stat4u

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
fotowoltaika wrocław hotele w Ciechocinku