Ogłoszenie


Earth 2140

• Forum polskiej gry Earth 2140
• Pomoc, poradniki, opisy map i jednostek, przewodnik po misjach
• Gra do pobrania za darmo i legalnie
______
THE SIMS 3 ZWIERZAKI JUŻ DO POBRANIA NA CHOMIKU (CHOMIKUJ.PL)


#1 2006-09-22 20:15:26

Stig

http://i1206.photobucket.com/albums/bb448/ts2site/Rangi/Ranga_00.png

Zarejestrowany: 2006-09-22
Posty: 2
Punktów :   

Dziwny błąd

Otóz mam taki problem instaluje gre The Sims 2 wszystko przebiega standardowo, instalacja zakonczona sukcesem. Pora uruchomic gre. Wlączam a tu zonk wyskakuje taki błąd - obrazek poniżej Dodam iz instaluje z oryginalu ! Powiem również iż instalowalem także z pirata na którym kiedyś troche gralem i wszytsko bylo OK. Dodam także że czasem sie zdarzy jak z nerwow  po kilka razy z rzedu odinstaluje i zainstaluje gre ze sie wlaczy ale jak zrobie restarta jednego badz drugiego to znowu to samo. Z dodatkami ten sam motyw tzn ten sam blad i przypadek ze raz na 10 instalacji odpale gre ale potem klapa. Juz probowalem wile cackow mini-image szukalem po necie i nic nie pomaga. Przypuszczam ze moze tu chodzic o stery tylko od jakiego urzadzenia <co?> Dlaczego? Bo jakis rok temu wszystko dzialalo normalnie, nawet probowalem tych samych ustawien co wowczas gdy gra dzialala oczywiscie dokladnie nie tak samomo bo nie pamietam ale skutek zadny - dalej to samo - Myslalem ze to moze wina wersji gry probowalem tez innych piratow i tez nic chociaz dorwalem jedna wersje ze gra sie wlaczala przez jakis tydzien ale budowac nie mozna bylo a potem znowu ten sam blad Dziwi mnie to bardzo bo inne gry dzialaja bez zarzutu takze ze stajni EA jak i najnowsze a takze te starsze. Pomózcie coś ! Mecze sie z tym od kilku miesiecy !

Ale sie rozpisalem ale ten blad juz mnie tak wkurza ze nie moge ja juz pomyslow nie mam. Moze wy cos wykombinujecie. Dodam iz ten przypadek zdarza sie na dwoch kompach o podobnych konfigach tzn na chipsecie NVidia Nforce 4 oraz NForce4Ultra na plytkach Asusa, ale na roznych grafach na jednym GeForce 7600 GS na drugim Radek X600Pro. Systemy instalowane z tych samych plytek, bawilem sie tez z instalka system z service packiem 2 badz bez niego ale tez nic.

http://img220.imageshack.us/img220/701/schowek01vo7.th.png

Offline

 

#2 2006-09-22 20:48:13

 torrent

http://i1206.photobucket.com/albums/bb448/ts2site/administrator.png

Zarejestrowany: 2006-09-03
Posty: 77
Punktów :   
WWW

Re: Dziwny błąd

Wydaje mi sie ze jakis program zainstalowany na Twoim komputerze moze powodowac to ze gra nie uruchamia sie. Mysle ze nie ma sensu odinstalowywac wszystkiego pokoleji sprawdzajac jaki to program, byc moze jest to spowodowane jakims wpisem w rejestrze, Np 2 takie same wpisy ktore moga nawzajem sie kolidowac (moze byc to spowodowane podwojna instalacja jakiegos programu, a nawet samej gry The Sims 2 bez wczesniejszego odinstalowywania). Ciezko mi cokolwiek doradzic, moze jednak ktos bedzie wiedzial co powoduje ten blad. Mozesz sprobowac jeszcze uruchomic gre do skutku, czyli powiedzmy 50 razy. Jak sie nie uruchomi to sobie odposc. Sproboj zalozyc sobie nowy profil w windowsie i tam zainstalowac gre (jesli sie da - bo zazwyczaj takie aplikacje wymagane sa instalacji z administratora).


__________________

Forum dyskusyjne The Sims 2: www.ts2.pun.pl

Offline

 

#3 2006-09-22 22:17:08

Stig

http://i1206.photobucket.com/albums/bb448/ts2site/Rangi/Ranga_00.png

Zarejestrowany: 2006-09-22
Posty: 2
Punktów :   

Re: Dziwny błąd

Właśnie tego nie napisałem tworzenie nowych uzytkownikow w windowsie czy instalka systemu od nowa nic nie pomaga. Format tylko daje czasem ten komfort ze gra dziala ale tak jak psialem przez pierwsze kilkanascie uruchomien a potem dalej to samo... Juz nie wiem co z tym dalej robic. Najgorsze w tym wszystkim jest to ze ten problem jest tylko z ta jedna jedyna gra dlatego go tak trudno rozwiaza i dojsc do tego o co w tym chodzi, Czekam na jakies dalsze rady

Offline

 
3 kroki do pobrania gry:

1. Zarejestruj się za darmo na Chomikuj.pl
2. Doładuj swoje konto za grosze SMS'em
3. Wejdź tutaj i do woli pobieraj wszystkie części gry!
SimsCreator

• Forum dla kreatorów The Sims 3
• Fachowe wsparcie i poradniki
• Dodatki oraz modyfikacje
Zareklamuj swoją stronę!

• Zareklamuj swoją stronę lub forum
• Stronę tą odwiedza ponad 500 osób dziennie
• Wystarczy jedynie wymiana bannerami
Oznaczenia postów:
Nowa wiadomość - Nowa wiadomość
Brak nowych wiadomości - Brak nowych wiadomości

Wątek przyklejony - Wątek przyklejony
Wątek zamknięty - Wątek zamknięty

stat4u

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
trener personalny Poznań hotele w Ciechocinku